top of page
MD-workshopy-pro-kamosky.jpg

KURZ ŠITÍ PRO KÁMOŠKY

Pokud někdo netouží po soustavném a systematickém vzdělávání v šití jako takovém nebo po tvorbě vlastního šatníku, ale spíš po jednorázovém vyřešení oprav, či problémů s nějakým šicím projektem, nabízíme možnost si přijít pokecat a vypít kávu s kamarádkou a přitom obě udělat spoustu užitečné práce.

Pokročilost může být různá, dokonce se při počtu dvou účastnic může každápohybovat ve zcela odlišném světě. Jedna může začínat od úplných základů a druhá, zkušená, si ušije sukni nebo jiný projekt podle přání. Možné je zdokonalování dovedností na vzornících, které vám zůstanou jako návod do dalších projektů nebo opravy, na které normálně nemáte čas a nemůžete sehnat nikoho, kdo by je provedl.

Pokud se přihlásíte jako kámošky, máte dohromady zvýhodněnou cenu 1000,- Kč za jednu lekci. Tady, při hlubším zájmu o kompetence šití, doporučuji alespoň 4 lekce, ale záleží na obou, kolik se toho chtějí naučit.


Těšíme se na vás!

MD-predelovac-03.png
ROZSAH KURZU

 

Lekce trvá 3 hodiny s možností si přikoupit  libovolně další lekce pro prohloubení a zdokonalení.

TERMÍNY

 

Podle rozvrhu kdykoli, kdy je vypsaný volný termín podle Reservia.

 

Lekce se účastní vždy jen 2 lidé v jednom termínu!

MÍSTO KONÁNÍ

 

Módní dílna Habrová
Dvořákova 44/14
Brno, 602 00

V krejčovství Módní dílna Habrová se navíc budete pohybovat v blízkosti aktuální zakázkové výroby a můžete tak nasát cokoli z našeho know how. Také vám budou dostupné i námi dovážené materiály z Itálie, pokud budete mít zájem.

Cena

Cena kurzu za jednu lekci je 1 000 Kč.

Cena platí pro dva lidi. V případě absence jednoho účastníka nelze cenu rozdělit.

Fotografie z kurzu

bottom of page