top of page
Habrová kurzy šití Brno

O NAŠÍ DÍLNĚ

Jsme salon s bezmála třicetiletou tradicí. Zakázková výroba u nás probíhá tak, že konzultace a zkoušky se odehrávají v naší dílně, v Brně na Dvořákově ulici. Zde se zákaznici dostane rady a pomoci ve výběru materiálu, vhodného stylu a střihu.

 

Používáme pro inspiraci katalogy s fotodokumentací přehlídek nejznámějších kolekcí všech špičkových návrhářských domů. Samotnou přípravu na zkoušky a postup výroby realizujeme se spolupracovnicemi, které pod vedením mistrové, střihačky, pracují na výrobku. Celý proces je však stále sledován a hotové dílo má dokonalý vzhled špičkové kvality, za použití značného podílu ruční práce. Tím se každý kus neporovnatelně liší od konfekčních, sériově vyráběných oděvů.

Naše zákaznice také mají celoživotní servis na oděvy u nás tvořené, což se může velmi hodit při změnách postavy. Provádíme běžnou údržbu drobných defektů, které vznikají nošením, případné přežehlení nebo odstranění žmolků apod.

Také poradíme, jak se o oděv starat, kromě symbolů pro čistírnu, všitých v oděvu, doporučujeme, jak s ním zacházet, aby co nejdéle sloužil v dokonalé podobě.

Habrová kurzy šití Brno
Dárkový poukaz na kurzy šití

Udělejte radost poukazem na kurzy šití či praktické workshopy.

MÓDNÍ DÍLNA HABROVÁ

Dvořákova 14/44, Brno, 602 00
2. patro

Telefon: 776 272 171
E-mail: habrova@modni-dilna.cz

www.modni-dilna.cz

bottom of page