top of page
MD-znak-03.png

SVATEBNÍ ŠATY

Pohádkové šaty pro vaši pohádkovou svatbu

Každé šaty, které ušijeme, jsou opravdový unikát – z naší dílny nevyšly dvoje šaty totožné. Oproti mnohdy poněkud prefabrikovaným modelům ze salónů u nás projde každý kus pečlivým procesem,během kterého s nevěstou hledáme formu a střih, který právě jí dokonale sedne.

Přání nevěsty splníme do puntíku

Pro inspiraci při výběru modelu používáme značkové katalogy a servery designových domů.
Alfou omegou je však pro nás nevěsta jejíž představou o ideálních šatech se necháváme vést.

Dokonalé šaty z dokonalé látky

Materiál pro obřadní model šitý na míru by měl odpovídat jistému standardu. Materiál proto dovážíme z Itálie a do naší nabídky zařazujeme jedině látky, které splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu, jako například přírodní hedvábí a kvalitní krajky. Tyto materiály proto na českých radnicích zaručeně nepotkáte. Výběr látky není závazný, a pokud to je časově možné, můžeme dovézt i další kolekci.

Navrhneme šaty i pro svatebčany

Na základě konzultace vám přivezeme nabídku materiálů i pro ostatní členy svatebního obřadu. Svědci, rodiče, družičky a malí družbové budou stylově a barevně sladění.

Neformální šaty na večerní program

Nevěsta se na večer obvykle převléká z obřadních šatů do méně formálních. Navrhneme pro vás i model na večer ve stylu, který naváže na obřadní šaty a bude odpovídat charakteru svatby.

Svatební doplňky

Mimo vlastních šatů se postaráme také o výrobu doplňků, jako jsou podušky na prstýnky, stuhy a další. Poradíme vám i s výběrem vhodné kytice a ozdob účesu, dodáme také závoj ladící k celému modelu.

Termín zhotovení svatebních šatů

O procesu tvorby šatů a celé filozofie svatebního dne je vhodné uvažovat v dostatečném časovém předstihu, abychom vše dokázali promyslet, sladit a realizovat podle představ. Obvykle nám postačí dva měsíce na zhotovení šatů včetně dovozu.

Jsme tu pro vás a vaši svatbu

Ozvěte se a svěřte se nám s vaší představou třeba i s větším předstihem a postupně začneme ladit detaily. Úvodní konzultaci poskytujeme zdarma.

Vybrané modely z naší módní dílny
bottom of page